Eticaretteyim Partners

moradam
In plaats van uren of zelfs dagen te wachten bij onze oplossingspartners, kunt u profiteren van directe en scherp geprijsde services met het voorrecht om in e-commerce te werken.

Sektöründe başarılı, en iyi ve en hızlı hizmeti verebilecek firmalar ile çözüm ortağıyız.

Sanal Pos; Ürün ya da hizmet satışını online alışveriş yoluyla e-Ticaret sitelerinde kredi kartı ve banka kartı aracılığı ile ödeme yapmak için kullanılır. Paytr, İyzico ve Türkiye’deki tüm bankalarında geçerli Eticaretteyim referans linki ile anında sanal posunuzu aktif edin.

Kurumsal kaynak planlama (ERP), kurumların muhasebe, satın alma, proje yönetimi, risk yönetimi ve mevzuat uyumunun yanı sıra tedarik zinciri operasyonları gibi günlük iş faaliyetlerini yönetmek için kullandığı bir yazılımdır. 

E-ticaret sitenizi ziyaret eden kullanıcılar ile anlık olarak etkileşim kurabilir, ürün ve hizmetleriniz hakkında akıllarına takılan sorulara hızlıca yanıt vermek için sayfalarınıza canlı destek sistemini entegre edebilirsiniz,
Supsis & Tawk to ücretsiz paketleri de mevcut, daha profesyonel bir paket için Eticaretteyim referanslığı ile paket satın alabilirsiniz.

swot analizi