Giyim eticaret sitesi
Kırışık Moda

Kirisik.com, bir güzellik ve bakım web sitesidir. Site, yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek için kullanabileceğiniz bir dizi ürün ve tedavi yöntemi hakkında bilgi sağlar. Ana sayfada, kullanıcılar yaşlanma karşıtı kremler, antioksidanlar, serumlar ve diğer ürünlerin yanı sıra bir dizi estetik tedavi seçeneği hakkında bilgi edinebilirler. Web sitesi

yelteks-kapak
Yelteks Işelbiseleri

1993 ‘ten bu yanaiş elbiselerini üretip geliştirmekteyiz.Önceliğimiz işimizi geliştirip siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermektir.Müşterilerimizin fikir ve görüşleri her zaman bizi bir adım daha ileri taşımıştır. Siz değerleri müşterilerimize bize katkıda bulunduğunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

minicombin-kapak
Şenses Minicombin

1978 Yılında Şensesler tarafından kurulmuş olan Şenses Giyim, Yıllardır hizmet verdiği toptan ve perakende sektöründe olduğu gibi minicombin e-ticaretinde de en iyi hizmeti vermektedir. Toptan, perakende mağazası ve e ticaret ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.  

baya-kapak
BayaBi Moda Bayamoda.com

Aradığınız En Son Trendler Baya Moda da Bayan modasına uygun en son trend kıyafetler ile tanışmaya hazır mısınız? Tunikten Elbiseye Pantolondan Gömleğe aradığınız en son moda kıyafetleri sadece Baya Moda da bulma imkanına sahip olabilirsiniz. “Baya Bi Moda” sloganı ile yola çıkan firma uygun fiyatları ve

UFI Ucuz Fakat Iyi

UFİ – Ucuz Fakat İyi Ufi İç Giyim, bir Betpa Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iştirakıdır. Ufi İç Giyim, bayan iç giyiminde Türkiye’nin en büyük markalarından birisi olma hedefiyle 2001 yılında yola çıktı. Ufi İç Giyim olarak bizim en büyük önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin mutluluğudur.