Eticaretteyim Çözüm Ortakları

Çözüm Ortaklarımız

google svg logo
Meta Logo
Yandex Logo.wine
microsoft
Akbank Transparan Logo
Turkiye Is Bankasi Transparan Logo
enpara
KuveytTurk Transparan Logo
Logo Muhasebe Transparan Logo
nebim Logo Transparan
Mikro Yazilim Transparan Logo
EDM Transparan Logo
birfatura bifatura
cpanel logo
supsis canli destek
moradam
yakinda eklenecek
yakinda eklenecek
yakinda eklenecek
yakinda eklenecek
Çözüm ortaklarımızla saatlerce hatta günlerce beklemek yerine anında ve indirimli hizmetlerden eticaretteyim ayrıcalığı ile faydalanabilirsiniz.

Sektöründe başarılı, en iyi ve en hızlı hizmeti verebilecek firmalar ile çözüm ortağıyız.

Sanal Pos; Ürün ya da hizmet satışını online alışveriş yoluyla e-Ticaret sitelerinde kredi kartı ve banka kartı aracılığı ile ödeme yapmak için kullanılır. Paytr, İyzico ve Türkiye’deki tüm bankalarında geçerli Eticaretteyim referans linki ile anında sanal posunuzu aktif edin.

Kurumsal kaynak planlama (ERP), kurumların muhasebe, satın alma, proje yönetimi, risk yönetimi ve mevzuat uyumunun yanı sıra tedarik zinciri operasyonları gibi günlük iş faaliyetlerini yönetmek için kullandığı bir yazılımdır. 

E-ticaret sitenizi ziyaret eden kullanıcılar ile anlık olarak etkileşim kurabilir, ürün ve hizmetleriniz hakkında akıllarına takılan sorulara hızlıca yanıt vermek için sayfalarınıza canlı destek sistemini entegre edebilirsiniz,
Supsis & Tawk to ücretsiz paketleri de mevcut, daha profesyonel bir paket için Eticaretteyim referanslığı ile paket satın alabilirsiniz.

5/5 (2 Reviews)