E Ticaret Yazılımları

E Ticaret Yazılımları

E ticaret yazılımları ile sitenizi kısa sürede kurabileceğinizi biliyor musunuz? E-ticaret web sitesi kurulumunun en uzman adresi! eticaretteyim.com

E-ticaret sektörüne yeni giriş yapmak ve profesyonel bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız Eticaretteyim.com ile kolay kullanıma ve ara yüze sahip bir web sitesine en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

E-ticaret web siteleri her geçen gün daha da artmaktadır. Kolay kullanım ve kolay alışveriş imkanı sayesinde ilgi çekici hal alan e-ticaret web siteleri, günümüzde sadece Türkiye’de değil dünya genelinde popüler hale gelmiş durumdadır. 10 milyonu aşkın internet kullanıcısı olduğu göz önünde bulundurulduğunda ise e-ticaret pazaryerinin devasa bir büyüklükte olduğunu söylemek de mümkündür.

İlgi Çekici Tasarımlarda E Ticaret Yazılımları

e-ticaret sektöründe yapılan araştırmalara göre online alışverişlerde mağaza kararının verildiği saniyeler bile büyük önem taşımaktadır. Burada alışveriş kararının verilmesi ise web sitesinin ilgi çekici ve aynı zamanda kolay kullanıma sahip bir tasarıma sahip olması ise büyük önem taşımaktadır.

Grafik tasarımlarının ve kategori başlıklarının kolay bulunabilir olması, site tasarımının akılda kalıcılığı da e-ticaret web sitelerinde müşteriler tarafından en çok aranan özellikler arasında yer almaktadır. Bizler de Eticaretteyim.com olarak tüm bu özellikleri dikkate alarak sizler için kolay kullanıma sahip e-ticaret yazılımlarını kullanarak sizler için ilgi çekici tasarımlara sahip e-ticaret web sitesi hazırlamaktayız.

Çeşitli Ödeme Seçenekleri ile Çok Yönlü E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

E-ticaret web sitelerinde en çok aranan özelliklerin başında ödeme seçenekleri gelmektedir. Bu doğrultuda web sitesinde kullanılan e ticaret yazılımları da büyük önem taşımaktadır. Tasarımını yaparak kurduğumuz web sitelerinde müşterilerinize kapıda ödeme, EFT-Havale ya da kredi kartı ile ödeme gibi seçenekler eklemekteyiz.

Sanal pos yazılımları sayesinde hazırlanan e-ticaret web sitenizde düşük işlem ücretleri dahilinde tüm bankalar ile entegrasyon işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerinize kolay ödeme yöntemleri sunarken aynı zamanda bu özellik sayesinde satış oranlarınızın da artmasına ortam hazırlamaktayız.

E-ticaret sitelerinde ödeme seçeneklerinin farklı ve her müşteriye göre uygun olması o web sitelerinin daha fazla ziyaretçi çekerek satış oranlarının da artmasına ortam hazırlamaktadır. Eğer satış oranı yüksek, ilgi çekici ve işlevsel bir e-ticaret web sitesi sahibi olmak istiyorsanız hemen uzman kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Entegrasyon İşlemleri ile Ürünleriniz Her Yerde

E-ticaret sektöründe başarılı olmak ve satış oranını arttırmak istiyorsanız web sitenizin entegrasyon işlemleri bu noktada son derece önemli olmaktadır. Hepsiburada, N11 ve Trendyol gibi büyük e-ticaret sitelerinde ürünlerinizin listelenmesini ve bu büyük pazaryerlerinde hedeflediğiniz kitlenin ürün ve hizmetlerinize ulaşmasını istiyorsanız yine en doğru adres Eticaretteyim.com!

Uzman kadromuz eşliğinde sizlere sunduğumuz entegrasyon hizmetlerimiz kapsamında tüm ürün ve hizmetlerinizi bir tık ile büyük pazaryerlerine kolayca taşıyabilir ve satışlarınızı kısa sürede arttırarak kar oranınızın artmasını da sağlayabilirsiniz.