Online İtibar ve Marka Yönetimi

Online İtibar ve Marka Yönetimi

Online İtibar ve Marka Yönetimi

Online itibar ve marka yönetimi ile kurumsal web sayfanızı etkili bir şekilde yöneterek aynı zamanda markanızın itibarını koruyabilirsiniz. 

Sosyal medya kullanımının günümüzde fazlasıyla yaygınlaşması aynı zamanda online alışverişin de yaygınlaşmasına ortam hazırlamıştır. Bu durum aynı zamanda sahte ve kötü niyetli sosyal medya hesaplarının da artmasına neden olmuştur.

Kurumsal bir firma ya da marka iseniz, ürün ve hizmetlerinizi web siteniz üzerinden hedef kitlenize güvenle ulaştırmak istiyorsanız öncelikle itibarınızı korumanız ve marka yönetiminizi doğru yapmanız gereklidir. Bunun için de alanında eğitimli ve profesyonel olan ekiplerimizden online itibar ve marka yönetimi hizmetlerini güvenle alabilirsiniz.

Online İtibar ve Marka Yönetimi Nedir?

Online itibar ve marka yönetimi, markanızı ve markanıza ait kurumsal web sitenizi kötü amaçlı ve saldırı yapabilecek olan gruplara karşı koruma altına alabileceğiniz etkili bir hizmet alanıdır. Firmamız, online itibar yönetimi için sizlere gerekli olan tüm açıklamaları yaparken aynı zamanda bu süreçte ihtiyaç duyacağınız tüm araçları sizlere üst düzey güvenlik yöntemleri ile birlikte sunmaktadır.

Sahte hesaplar, saldırgan ve protestocu gruplar online pazaryerlerinde itibarınız ve marka yönetiminiz için ciddi bir risk faktörü haline gelebilmektedir. Bu gibi durumlar neticesinde markanızın itibarın zedelenmemesi, büyük online krizlerin oluşmaması için markanızın adını ve online itibarınızı korumak adına profesyonel bir destek alarak tüm gerekli aşamaları uygulamaya koyabilirsiniz.

marka yönetimi
E-ticaret için ne kadar bütçe gereklidir.

Online İtibar Yönetimi Nasıl Yapılır?

Online itibar ve marka yönetimi, uzman kadromuz tarafından profesyonel düzeyde ve markanıza özel olarak yapılır. İlk aşamada öncelikle personellerimiz her detayı ayrıntılı bir şekilde analiz eder ve böylece ileri bir zamanda meydana gelebilecek tüm krizleri ön görerek bu saptamalar doğrultusunda markanız, ürün ve hizmetleriniz için en doğru güvenlik stratejilerini planlar.

Planlamalar sırasında sahte ve protestocu hesaplara karşı güvenliğiniz için gerekli olan tüm araçlar danışmanlarımız tarafından sizlere sunulur. Yüksek performans garantisi ile online itibarınızı erken uyarı sistemi, derin analiz ve benzeri gibi özellikler doğrultusunda online itibar ve marka yönetimi hizmetlerimiz ile kolay bir şekilde yöneterek online krizlerin oluşmasını engelleyebilirsiniz

Online İtibar Yönetimi Neden Önemlidir?

Online itibar ve marka yönetimi, kurumsal marka ve firmalar için son derece önemlidir. Özellikle online olarak hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi ulaştırıyorsanız kötü amaçlı hesaplar tarafından hedef alınmanız muhtemeldir. Bu gibi durumların önüne geçmek için öncelikle herhangi bir risk faktörü durumunda online itibar yönetimi, sahte ve parodi hesapları anında bulmanızı sağlayan çalışmalardır. Online pazaryerinde itibarınızı zedeleyecek krizleri önceden saptayarak bu krizlere karşı önlemler alabilirsiniz. Ayrıca Google aramalarında üst sıralara çıkmanızı sağlayan anahtar kelimeler, sizinle ilgili kullanıcı grupları da online itibar ve marka yönetimi hizmetlerinin sizlere sunduğu avantajlar arasında yer alır.

online itibar ve marka yönetimi