Seo – Aramalarda Ön plana Çıkma

SEO

SEO çalışmaları, web sitenizin sorunsuz ve hızlı çalışabilmesi ve beklentilerinizi karşılayabilmesi için en önemli gerekliliklerin başında gelir.

SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Günümüzde internet üzerinde sayısız web sitesi vardır. Bu web siteleri farklı anahtar kelimeler ile Google başta olmak üzere arama motorlarında farklı sıralarda listelenir.

Web sitelerinin farklı anahtar kelimeler ile arama motorları sonuçlarında üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmalara arama optimizasyonu ya da diğer adıyla SEO adı verilmektedir.

Arama optimizasyonu aynı zamanda bir dijital pazarlama stratejisi olarak da bilinir. İç ve dış olarak farklı aşamalar ile gerçekleştirilir. Böylece web sitenizin üst sıralarda yer alması ve daha fazla kitleye ulaşmanıza yardımcı olur. Eticaretteyim.com olarak web sitenizin arama optimizasyonu çalışmalarını profesyonel düzeyde, alanında uzman kişiler ile gerçekleştirmekteyiz.

SEO Çalışması Nedir?

Arama optimizasyonu çalışması, web sitenizin Google başta olmak üzere arama motorlarında web sitenizin üst sıralarda yer alması için yapılan teknik çalışmalardır. Bu teknik çalışmaların birçok detayı vardır. Dolayısıyla da her ne kadar amatör düzeyde öğrenilebilir olduğu bilinse de eğer kurumsal bir web siteniz var ise ve web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını, hızlı bir şekilde hedef kitlenize ulaşmayı hedefliyorsanız profesyonel düzeyde yapılması önemlidir.

Eticaretteyim.com olarak sizlere alanında deneyimli ve eğitimli uzman kadrosu ile optimizasyon çalışmalarını iç ve dış SEO bakımı olarak sunmaktayız. Bu sayede web sitenizin tüm güncellemeleri yapılır, en doğru anahtar kelimeler ile arama motorlarında üst sıralarda yer alması sağlanır.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO çalışması; Eticeretteyim.com uzman kadrosu tarafından site içi ve site dışı olarak iki farklı şekilde yapılır. Site içi çalışmalar, web sitenizin grafik ve yazılım gibi hem görsel hem de teknik konularını kapsarken site dışı çalışmalar ise web sitenizden bağımsız olarak yazarlık ve backlink gibi yaptığınız çalışmalardır.

Site içi optimizasyon çalışmalarında öncelikle sitenin hızını düşüren tüm ögeler kaldırılır. Ardından meta açıklaması, sayfa düzeni, sayfa başlıkları, görsel optimizasyon ve site içi yönlendirmeler incelenerek iyileştirilir. Bu site içi teknik çalışmalar, web sitenizin içinde yapılan arama motoru uyumluluk çalışmaları olmaktadır.

SEO Neden Önemlidir?

Web siteleri arama motoru optimizasyonu yani seo‘nunen önemli hususların başında gelir. Arama motorunun sıralaması sürekli olarak değiştiğinden web siteleri için önemli olan anahtar kelimeler, başlık düzeni ve web tasarımı da güncellenme ihtiyacı duyar. Eğer kurumsal bir web siteniz var ise hedef kitlenize daha hızlı ulaşmak ve web sitenizin ziyaretçi trafiğini arttırmak için bu çalışmaları profesyonel düzeyde web sitenize düzenli olarak yaptırmalısınız.

Site içi ve site dışı optimizasyon çalışmalarını basit düzeyde yapabilirsiniz. Ancak profesyonel ve kesin çözümler için bir ajans ile iş birliği yapmanız web siteniz için daha kesin ve etkili olacaktır. Eticaretteyim.com bu konuda deneyimli ve uzman kadrosuyla sizlere en iyisini üst düzey profesyonellikte sunmaktadır.

5/5 (3 Reviews)