Mobil Uygulama ve Geliştirme

Mobil Uygulama

Mobil uygulama tasarımı ile ürün ve hizmetlerinizin satışlarını güven vererek arttırabileceğinizi biliyor musunuz?

Eticaretteyim.com olarak siz değerli girişimci müşterilerimize sunduğumuz özel hizmet kalemlerimizden birisi de mobil uygulama hizmetleridir. Özellikle son zamanlarda online alışverişin ve e-ticaret sektörünün daha yoğun bir rağbet görmesi e-ticaret yapan girişimcilerin mobil uygulama ihtiyacını da beraberinde getirmiştir.

E-ticaret pazaryerinde ürün ve hizmet satışı yapan firma ve markalar için uygulama desteği çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Ancak bu noktada uygulamanın doğru ve profesyonel aşamalardan geçerek yapılması son derece önemlidir. Kurumsal düzeyde ve profesyonel olarak hazırlanan bir uygulama sayesinde satışlarınızı kat be kat arttırmanız son derece kolay bir hal alacaktır.

Mobil Uygulama Nedir?

Uygulama desteği, ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize daha hızlı ulaştırmanızın en etkili ve en hızlı yollarının başında gelir. Günümüzde tüketiciler gıdadan tekstile, kozmetikten kırtasiyeye aklınıza gelen her alandaki ihtiyaçlarını online olarak hatta uygulamalar üzerinden karşılamaktadır. Bu bağlamda uygulamanın son derece gerekli olduğunu söylemek mümkündür.

Mobil uygulama; pazaryerinde ürün ve hizmet satışı yapan web sitelerine ulaşmanın en kolay yoludur. Akıllı telefonlara indirilir ve böylece hedef kitlenizin geniş ödeme seçenekleri dahilinde markanızın ürün ve hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşarak satın alma işlemini gerçekleştirmesi daha kolay bir hal alırken aynı zamanda güvenilirliğiniz de artmış olur.

Profesyonel Mobil Uygulama Tasarımı

Eticaretteyim.com, sizlere geniş hizmet yelpazesi sunarken bu hizmetleri aynı zamanda alanında eğitim almış ve deneyimli kadro ile sunar. Dolayısıyla da e-ticaret girişimcisi iseniz ya da yeni başlamak üzereyseniz uygulama ihtiyaçlarınızda bizleri gönül rahatlığı ile tercih ederek hedef kitlenize sizin için en doğru ve kullanışlı uygulamayı sunabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerinizin yer aldığı, kullanımı kolay ve geniş ödeme seçeneklerinin yer aldığı uygulamanız firmanıza özel olarak uzmanlarımız tarafından tasarlanır. Tasarım sırasında istekleriniz ve beklentileriniz her zaman ön planda tutulur. Böylece hem sizin istediğiniz hem de hedef kitleniz için en etkili olan uygulama sayesinde sektörde kendinizi bir adım daha öne çıkararak satışlarınızı gözle görülür bir oranda arttırabilirsiniz.

E Ticaret Sitesi Mobil Uygulama Avantajları

E-ticaret sitesi için uygulama desteği, beraberinde sizlere birçok avantaj sunmaktadır. Eğer belirli bir hedef kitlesi potansiyeliniz var ise, uygulama maliyetlerini karşılayacak bir potansiyele sahipseniz mutlaka web siteniz için uygulama sahibi olmanız faydalı olacaktır.

Uygulama sayesinde müşterilerinize kapıda ödeme seçeneğinin yanı sıra aynı zamanda 3D güvenlik sistemi kapsamında kredi kartı ile ödeme seçenekleri de sunabilirsiniz. Bu gibi seçenekler müşterilerinize güven veren ve aynı zamanda çeşitlilik sunan hizmetler olduğundan tercih edilebilirlik oranınız da artmaya başlayacaktır.

Eticaretteyim.com ile e-ticaret siteniz için profesyonel uygulamanızı hemen oluşturarak sizler de satışlarınızı kısa sürede ciddi oranda arttırarak kar oranınızı yükseltebilirsiniz.

4.5/5 (4 Reviews)