Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik tasarımı hizmetleri kurumsal kimliğinizi prestijli bir şekilde ortaya koymanızı sağlayan profesyonel hizmetler bütünüdür.

Bir firma ya da markanın sektörde başarılı ve güvenilir bir şekilde kendisini ispatlamasını en önemli yollarından birisi de grafik tasarımı hizmetleridir. Eticaretteyim.com olarak bizler alanında uzman kadromuz eşliğinde firmanızın ya da markanızın imajını sergileyecek olan grafikleri firmanıza özel logo ve tasarımlarını yaparak kurumsal kimliğinizi ve imajınızı en etkili şekilde ortaya koymanızı sağlamaktayız.

Web yazılımları ve e-ticaret hizmetlerimizin yanı sıra aynı zamanda sizlere profesyonel düzeyde grafik tasarımı hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz kapsamında uzman tasarımcılarımızdan firmanıza ya da markanıza özel olarak tasarlanmış logo tasarımı, banner tasarımı, slider, afiş, broşür gibi tasarımlar talep edebilirsiniz.

Grafik Tasarım Hizmeti Nedir?

Grafik tasarım hizmetleri, firma ya da marka gibi kurumsal kişilere sunduğumuz görsel nitelikli hizmetlerdir. Pazarlama sektöründe görselliği arttıracak, firmanızın imajını etkili bir şekilde göz önüne çıkaracak tasarımlar ile sizler de etkili görsel pazarlama stratejileri oluşturabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz özel tasarım hizmetlerimiz, görsel pazarlamanın yanı sıra aynı zamanda bilgi vermek ve ilgi çekiciliği arttırarak satış oranlarını yükseltmek adına son derece işlevsel ve gerekli hizmetlerdir.

Logo Tasarım

Sektörde yerini almış her kurumsal firmanın en önemli ihtiyaçlarından birisi de kurumsal logodur. Eğer firmanız için etkileyici bir logoya ihtiyacınız varsa amatör logolar ile kurumsal kimliğinizi ve online itibarınızı riske atmadan işi uzmanlarımıza bırakabilirsiniz.

Alanında profesyonel olan uzmanlarımız, sizin istekleriniz doğrultusunda firmanız için en etkili ve en doğru kurumsal logonuzu size özel tasarlamaktadır. Unutmamalısınız ki; kaliteli bir kurumsal logo, aynı zamanda markanızın vitrin yüzü olacaktır.

Banner Tasarım

Sosyal medya hesaplarında ve diğer internet sitelerinde etkileyici reklamlar sunmak, hedef kitlenizi ciddi oranda arttıracak stratejilerden birisidir. E-ticaret ve pazarlama stratejileri konusunda tüm donanıma sahip olan uzmanlarımız, internet ortamında verdiğiniz reklamlar ile web sitenizin görünürlüğünü arttırmak amacıyla markanıza özel banner tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Slider Tasarım

Firmanıza özel slider tasarım hizmetlerini, ekran ölçülerine göre farklı şekillerde yapılabilmekteyiz. Kolay okunabilir ve doğru boyutlarda firmanıza özel tasarlanan slider tasarımları, aynı zamanda hedef kitlenizin ilgisini büyük oranda çekecek özel tasarımlardır.

Slider tasarımları yaparken SEO uyumlu olmasına, animasyonların web sitenizin hızını düşürmemesine özellikle dikkat ederek tasarımlarımızı bu yönde şekillendirmekteyiz.

Afiş Tasarım

Firmanızın açılış, fuar ya da sergi gibi organizasyonu var ise ya da reklam amaçlı firma afişlerine ihtiyaç duyuyorsanız Eticaretteyim.com ile tasarımın en doğru adresinde olduğunuzu belirtmek isteriz.

Renklerde harf ve kelime puntolarına, görse seçimlerinden görsellerin büyüklüğüne kadar tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar uzmanlarımız tarafından analiz edilerek firmanıza özel en şık ve en ilgi çekici afiş tasarımları yapılmaktadır.

Broşür Tasarım

Broşürler, özellikle tanıtım ve reklam amacıyla firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen etkili görsel reklam tasarımlarından birisidir. Firmanızın ürün ve hizmetlerini, kampanyalarını ya da diğer etkinliklerini duyurmak istiyorsanız etkili ve ilgi çekici bir broşür tasarımı ile hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Grafik tasarım hizmetlerimiz kapsamında firmanızın broşürleri; istediğiniz ölçülerde, renk ve görseller kullanılarak tasarlanır. Ancak tasarım sırasında okunurluk oranı, hedef kitleye verilmesi amaçlanan mesaj gibi tüm teknik detaylar en iyi şekilde tasarım ögelerinin içerisine dahil edilir.

5/5 (3 Reviews)