Cosmo Trend

Cosmotrend 20 Haziran 2012 Tarihinde kuruldu, Yerel mağazalarda toptan ve parekende satışın yanında Dijital platformlarda da hizmet vermeye başladık; var olan ve halen yeni gelen müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına Dijital pazarlamaya 2019 yılında ilk adımı attık, Yerel ve Dijital mağazalanmızda satış yaparken aynı zamanda mutlu müşteri edinmeye özen gösterdik; eticarette kozmetik sitesi Cosmo trend İlk yıllarda hafiften başlamışlardı. Bazıları bu konuşmayı pek ciddiye almıyordu. Ulusal bir marka olacaklarmış diye gülenler bile oldu. Biz de onlara diş fırçası ve diş macunu hediye ettik. Güzel gidiyorduk ve hatta çok güzel gidiyorduk. Biz de o zaman dedik ki daha güzel gidelim. Bu işi güzellikle çözelim dedik. Güzel oldu. Nasıl mı güzel oldu, Orhan Veli'nin dediği gibi on birini de sonra anlatırım... inanılmaz kampanyalar yaptık. Önce inanmak istemeyenler oldu. Biz de olsun dedik.Büyük markalarla anlaşmalarımız ve eticaretteyim.com sayesinde güzel mi güzel nur topu gibi online alışveriş mağazamız oldu. Daha da güzeli bizi seven o kadar çok kişi vardı ki. İşte o güzel insanlar bizi konuşmaya başlayınca "imajımız tuttu: İlk müşterilerimizi unutmadık ve bizimle alışverişin tadını çıkaran diğer müşterilerimizi de... Onlara harika tasarımlarla dizayn edilmiş çok konuşulan kutulanmızdan gönderdik. Biz onları, onlar bizi 2012 yılından beri sevdik. Onların istekleri doğrultusunda hareket ediyorduk. Yine aynı şekilde devam ediyoruz. Kendi rengimizi çok seviyormuşuz.
Kesinlikle doğru... Biz dünyanın her rengini seviyoruz... Siyah, beyaz, kızıl... "Özellikle de Eticaretin Kırmızı Rengini"

Firma:
Cosmo Trend Kozmetik San. Tic. Ltd Şti.
Tarih:
02.Şubat.2019
Kategori:
Kozmetik ve Bakım
Trendyol:
Cosmo Trend
Hepsi Burada
Cosmotrend
ePttAvm
Cosmotrend
GittiGidiyor
Cosmotrend
İnstagram:
@cosmotrend
Facebook:
cosmotrend
Share Project:

Satış Yaptığımız Kategoriler

Our focus was to establish Unum as the leading voice in employee benefits and employee wellbeing. Protecting and growing Unum’s presence in the group income protection vertical was critical to the success of the campaign. Unum was also planning a number of changes to its website, including a re-design, change of platform, and move of the blog which was hosted on a subdomain.

Cosmo Trend ‘in Güvenli Eticaret Sitesi eticaretteyim.com Tarafından yapıldı. Aşağıda Tasarım sayfasını görebilirsiniz.

cosmo trend eticaret

SEO Content Strategy

We build a thorough content strategy for your organization that touches upon high-level messaging.

B2B SEO

We help improve B2B companies engage buyers throughout the buyers' journey using SEO.

SEO Conversion

Conversions can be website sign-ups, increased revenue from transactions, increased purchases.

Cosmotrend Hakkımızda Ne düşünüyor ?

“Oncelikle sitemizin kurulmasinda bize herdaim gece gündüz demeden destegini esirgemeyen umut beye çok teşekkür ederim.Gerçeşten çok başarılı yeteneklli güvenilir bir ekip olarak kendileriyle çalışmanızı canı gönülden isterim bu piyasada çok simsar ile karşılaşabiliyor ve madden ve manen büyük kayıplar sorunlar yaşayabiliyorsunuz bunlarla larşılaşmak istemiyorsanız gözünüz kapalı e-ticaret ile ilgili sitenizi yaptırabilirsiniz”
– Yılmaz & Zeki özden 

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir