GümüşAksesuar.com Gümüşün Parlayan Yıldızı

sumertelkari

Gümüş Aksesuar; Kendimizi “Gümüşün Gülen Yüzü” olarak tanımlamamızın bir diğer nedeni de işleme bilgi ve becerimizdir. Yapılan iş sonucunda kaliteli bir ürün elde etmenin ilk yolu, yapılan işi sevmektir. Yaptığı işi seven kişilerin kalitesiz, görsellikten uzak bir ürün ortaya çıkarması söz konusu değildir. Bu sebeple diyoruz ki; biz, yaptığı işi seven, ürünlerine bir “eşya” olarak bakmak yerine bir EMEK olarak bakan iş arkadaşları ile çalışıyoruz. İçimiz rahat! Çünkü hem çalışanlarımızı memnun edip işlerini sevdiriyor, hem de sevdikleri işi yapmalarını sağladığımız için ürünlerden olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Ürünlerimize de, ürünlerimizin kalitesine de güveniyoruz! Çünkü biliyoruz ki, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın yolu, kendimize güvenmekten geçiyor. Bu sebeple kendimize güvenmemizi sağlayacak ürünler üretiyoruz ki %100 müşteri memnuniyeti kazanan bir firma olarak sizleri memnun edebilelim.

Müşterilerimiz için en önemli unsurun “GÜVEN” olduğunun farkındayız. Bu sebeple içinizde en ufak bir “Acaba ?” bırakmamış olmak için KAPIDA ÖDEME imkanını sizlere sunuyoruz. En büyük güven göstergemizin 1868 yılından bu yana sektördeki varlığımızı koruyor olmamız olduğunu iddia etsek de, bununla yetinmeyip 7’den 70’e her kesime ve her cebe uyan takılarımızı bir de kapıda ödeme güvencesi ile sizlere sunuyoruz. “Biz zaten önceki deneyimlerimizden ne kadar güvenilir bir firma olduğunuzu anladık!” diyen müşterilerimiz için ise KREDİ KARTI & HAVALE/EFT ile hizmet verme imkanını da elimizden bulunuduruyoruz.

Hem “Gümüşte 1 numara!” olmayı, hem de en uygun fiyatlı gümüş takı ve aksesuarları size sunmayı nasıl mümkün kıldığımızı sorgulayanlar oldu. Dediler ki, “Madem bu kadar kaliteli ürünler sunuyorsunuz, fiyatlarınız neden bu denli uygun?”. Kendince haklı yönleride vardı. Çünkü bu durum, daha öncesinden alışkın oldukları bir durum değildi. Kalite ve uygun fiyat yan yana gelebilecek iki kavram olarak görünmüyordu. Çünkü biz Gümüş Aksesuar gumusaksesuar.com olarak henüz sektöre giriş yapmamıştık. Biz onlara sadece kâr amacı güdülmeden, Müşteri memnuniyeti geri plana atılmadan ürün üretilebilineceğini ve bu şekilde de zirveye ulaşılabileceğini gösterdik. Biz, kaliteli ürünlere şişirilmiş fiyatlar vermeden de ulaşılabileceğini öğrettik. Ve iddia ediyoruz ki, sektörde var olduğumuz sürece uygun fiyata kaliteli ürün üretilebileceğini göstermeye devam edeceğiz!