Kızlar Avm Kızlara Özel Bir Evren

K

ızlar Avm; Bir kızın doğumdan sonra ihtiyacı olabilecek tüm ürünleri araştırıp, En yisine, sağlıklısına, en Kalitelisine, en ucuz olanına ulaşmasını ve sahip olmasını kolaylaştırmak için kuruldu ve KAPIDA ÖDEME sistemi ile çalışmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz için güven konusunun önemli olduğu bilincindeyiz. Sizler için Hem KAPIDA ÖDEME hemde Havale / Eft ile ödeme yapabileceğiniz Kızlar avm 'yi kurduk. Burası kızların dünyası, burası sadece kızlara özel.

7 den 70 e her kesime ve her cebe uyan KIZLAR AVM kızlara özel olduklarını hatırlatmak için herzaman var olacak ve siz değerli müşterilerimize her zaman en iyisini en kolay kılmaya devam edecektir.  Bünyesinde Dünyaca bilinen In Dubai Silver, Pierre cardin, Berrak, Penti, Anıt, Kota, Feelline, Ekin, Koza, Fapi, Kozal, Vienetta, Doreanse, Massimo, Maria Calze ve daha sayamadığımız yüzlerce dev markaların ürünleri sizler için en uygun fıyata temin ediyoruz.

Evinin bütçesine katkı sağlamak isteyen Müşterilerimiz için de Bayilik Sistemi Kuruldu. Detaylar için Canlı destek üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Firma:
Kızlar Avm Tic. Ltd. Şti
Kurucu:
Melike TEKİN
Website:
kizlaravm.com
Kategori:
Pazar Yeri
E-Mail
info@kizlaravm.com
Gittigidiyor
kizlaravm
Facebook:
kizlaravm
İnstagram:
@kizlaravmcom
Share Project:

SEO Content Strategy

We build a thorough content strategy for your organization that touches upon high-level messaging.

B2B SEO

We help improve B2B companies engage buyers throughout the buyers' journey using SEO.

SEO Conversion

Conversions can be website sign-ups, increased revenue from transactions, increased purchases.

In the onsite phase of the project, we helped identify key target search terms, performed technical auditing of the new website and provided guidance for the migration to the new website and the blog from a subdomain to subfolder set-up. Our creative team then developed an integrated strategy with Unum’s own in-house digital team, to create useful, engaging content on the website and externally, positioning Unum as a thought leader within the field of employee benefits.

Kızlar Avm Hakkımızda Ne Düşünüyor ?

“Eticaretteyim ile tanışmamız biraz garip oldu; Birçok firmadan eticaret paketleri aldık ama eticaretteyim.com gibi destek veren ve 4 defa ücretsiz olarak eticaret sitemizin tasarımını değiştirmemize yardımcı oldular, Sitemizi ve pazaryerlerini analiz ederek nasıl bir yol izlememiz gerektiğini belirttiler Satışlarımızı 6-7 kat arttırdık TEŞEKKÜRLER ETİCARETTEYİM EKİBİ… ”
– Melike TEKİN

85019096 2621643538120613 1691487597248905216 o scaled

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir