Gümüş Aksesuar.com Gümüşün Parlayan Yıldızı

g

ümüş Aksesuar; Kendimizi “Gümüşün Gülen Yüzü” olarak tanımlamamızın bir diğer nedeni de işleme bilgi ve becerimizdir. Yapılan iş sonucunda kaliteli bir ürün elde etmenin ilk yolu, yapılan işi sevmektir. Yaptığı işi seven kişilerin kalitesiz, görsellikten uzak bir ürün ortaya çıkarması söz konusu değildir. Bu sebeple diyoruz ki; biz, yaptığı işi seven, ürünlerine bir “eşya” olarak bakmak yerine bir EMEK olarak bakan iş arkadaşları ile çalışıyoruz. İçimiz rahat! Çünkü hem çalışanlarımızı memnun edip işlerini sevdiriyor, hem de sevdikleri işi yapmalarını sağladığımız için ürünlerden olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Ürünlerimize de, ürünlerimizin kalitesine de güveniyoruz! Çünkü biliyoruz ki, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın yolu, kendimize güvenmekten geçiyor. Bu sebeple kendimize güvenmemizi sağlayacak ürünler üretiyoruz ki %100 müşteri memnuniyeti kazanan bir firma olarak sizleri memnun edebilelim.

Müşterilerimiz için en önemli unsurun “GÜVEN” olduğunun farkındayız. Bu sebeple içinizde en ufak bir “Acaba ?” bırakmamış olmak için KAPIDA ÖDEME imkanını sizlere sunuyoruz. En büyük güven göstergemizin 1868 yılından bu yana sektördeki varlığımızı koruyor olmamız olduğunu iddia etsek de, bununla yetinmeyip 7’den 70’e her kesime ve her cebe uyan takılarımızı bir de kapıda ödeme güvencesi ile sizlere sunuyoruz. “Biz zaten önceki deneyimlerimizden ne kadar güvenilir bir firma olduğunuzu anladık!” diyen müşterilerimiz için ise KREDİ KARTI & HAVALE/EFT ile hizmet verme imkanını da elimizden bulunuduruyoruz.

Hem “Gümüşte 1 numara!” olmayı, hem de en uygun fiyatlı gümüş takı ve aksesuarları size sunmayı nasıl mümkün kıldığımızı sorgulayanlar oldu. Dediler ki, “Madem bu kadar kaliteli ürünler sunuyorsunuz, fiyatlarınız neden bu denli uygun?”. Kendince haklı yönleride vardı. Çünkü bu durum, daha öncesinden alışkın oldukları bir durum değildi. Kalite ve uygun fiyat yan yana gelebilecek iki kavram olarak görünmüyordu. Çünkü biz Dubai Silver olarak henüz sektöre giriş yapmamıştık. Biz onlara sadece kâr amacı güdülmeden, Müşteri memnuniyeti geri plana atılmadan ürün üretilebilineceğini ve bu şekilde de zirveye ulaşılabileceğini gösterdik. Biz, kaliteli ürünlere şişirilmiş fiyatlar vermeden de ulaşılabileceğini öğrettik. Ve iddia ediyoruz ki, sektörde var olduğumuz sürece uygun fiyata kaliteli ürün üretilebileceğini göstermeye devam edeceğiz!

Firma
Gümüş Aksesuar
Tarih:
08.Ekim.1980
Website:
Telkari
Telefon:
053** *** ***
Kategori:
Altın / Gümüş Mücevherat
Anahtar Kelime
telkari
İnstagram:
@gumustelkari
Facebook:
@gumusaksesuarcom
Linkeding
@gumusaksesuarcom
Share Project:

Gümüşün Gülen Yüzü Gümüş Aksesuar

Gümüş Aksesuar, kurulduğu tarihten bu yana gümüş takı alanında faaliyet gösteren ve sektörün yoğun rekabet ortamına kalitesi ile meydan okuyan bir firmadır. Ürünlerinde %100 saf gümüş kullanan ve yine saf ürün üzerine işlemeler yapan firmamız, “Gümüşte 1 Numara!” olarak anılmanın hakkını sonuna kadar vermiştir ve vermeye devam edecektir. “Kalite asla tesadüf değildir!” cümlesinin bilincinde olan, attığı her adımda bu cümle etrafında hareket eden Dubai Silver, çalışanları ile “Gümüşün Gülen Yüzü” olmaya da devam etmektedir.

Kendimizi “Gümüşün Gülen Yüzü” olarak tanımlamamız, sadece bir kelime oyunundan ibaret değildir. Firmamız, gümüşün gülen yüzü olmayı her hali ile hak eden ve yaşatan bir firmadır. Çünkü Gümüş Telkari firması olarak ailemize katığımız her çalışma arkadaşımızda aradığımız temel kriterlerden ilki gülen yüzdür. Bunun bilincindeyiz ki, ürünlerimiz ne denli kaliteli olursa olsun, müşterilerimize gülen yüz sunmadığımız sürece kendimizi “profesyonel” olarak nitelememizin imkanı yoktur. Bir Çin atasözünde de geçtiği gibi “Güler yüzlü olmayı bilmeyen, dükkan açmamalıdır.” Bu söz, küçük çaplı işletmeler için de, bizim gibi işini layığı ile yapan profesyonel firmalar için de geçerlidir.

sumertelkari

telkari

Kendimizi “Gümüşün Gülen Yüzü” olarak tanımlamamızın bir diğer nedeni de işleme bilgi ve becerimizdir. Yapılan iş sonucunda kaliteli bir ürün elde etmenin ilk yolu, yapılan işi sevmektir. Yaptığı işi seven kişilerin kalitesiz, görsellikten uzak bir ürün ortaya çıkarması söz konusu değildir. Bu sebeple diyoruz ki; biz, yaptığı işi seven, ürünlerine bir “eşya” olarak bakmak yerine bir emek olarak bakan takım arkadaşları ile çalışıyoruz. İçimiz rahat! Çünkü hem çalışanlarımızı memnun edip işlerini sevdiriyor, hem de sevdikleri işi yapmalarını sağladığımız için ürünlerden olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Gümüş Aksesuar

Gümüş ürünlerinin web sitesi
Siteye git

B2B SEO

We help improve B2B companies engage buyers throughout the buyers' journey using SEO.

SEO Conversion

Conversions can be website sign-ups, increased revenue from transactions, increased purchases.

Üretimini ve Satışını yaptığımız Ürün Kategorileri

Erkek müşterilerimiz için Mardin, Midyat’ta bulunan Atölyemizden her gün yüzlerce Erkek Küpe, Erkek Kolye, Erkek Zincir, Erkek Yüzük, Erkek Bileklik, Erkek Saat, Erkek Tespih, Erkek Kol Düğmesi, Erkek Yaka Askısı, Erkek Broş üretilmektedir. Her gün yeni ürünler piyasaya sürdüğümüzü belirtmekten gurur duyduğumuzu da özellikle belirtmek istiyoruz.

Kadın müşterilerimiz için ise aynı şekilde Bayan Küpe, Bayan Kolye, Bayan Zincir, Bayan Hızma, Bayan Yüzük, Bayan Bileklik, Bayan Bilezik, Bayan Halhal, Bayan Şahmeran, Ayak Parmağı Yüzüğü, Bayan Toka, Bayan Broş Bayan Kol Düğmesi üretimi yapıyor ve sizlere sunuyoruz.

Firmamız hakkında detaylı bilgiler almak, ürünlerimiz hakkındaki soru ve isteklerinizi bize sunmak için  Gümüş Sitesi web sitemizden bize ulaşabilir, güvenilir e-ticaret deneyimi kazanabilirsiniz.
İletişim Bilgileri:
www.gumusaksesuar.com
telkari@gumusaksesuar.com
05** *** ****
@gumusaksesuarcom
Sosyal medya üzerinden veya web siteside bulunan canlı destek aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

Gümüş Aksesuar Eticaretteyim hakkında ne düşünüyor ?.

“Arkadaşımın tavsiyesi ile Eticaretteyim ile tanıştım, Önceleri şüpheci ve temkinli davranırdım ama zamanla tanıdıkça bizi ele geçirdiklerini fark ettim ? Bize müşteri gibi değil de aileden biri gibi davranıldı. Diğer eticaret firmalarında satış esnasına kadar yapılan bu yolculuk satıştan sonra biterdi ama eticaretteyim.com Halen 7/24 Eticaret sitemizi ve Pazaryerleri mağazalarımızı analiz edip nasıl bir yol izlememiz gerektiğini söylüyor”
– Ali-Oda

Gümüş Aksesuar ‘in Güvenli Eticaret Sitesi tasarımını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

gümüş aksesuar

gümüş aksesuar

Telkari Yıldızı Gümüş Aksesuar E-ticaret sektöründe 1 Numara

Telkari Yıldızı Gümüş Aksesuar E-ticaret sektöründe 1 Numara

Telkari Yıldızı Gümüş Aksesuar E-ticaret sektöründe 1 Numara

Telkari Yıldızı Gümüş Aksesuar E-ticaret sektöründe 1 Numara

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 5 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir