UFİ – Ucuz Fakat İyi

UfiUfi İç Giyim, bir Betpa Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iştirakıdır. Ufi İç Giyim, bayan iç giyiminde Türkiye’nin en büyük markalarından birisi olma hedefiyle 2001 yılında yola çıktı. Ufi İç Giyim olarak bizim en büyük önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin mutluluğudur. Sizlerin keyifli, mutlu ve güvenli bir alış veriş yaşaması için var gücümüzle çalışıyoruz.

Dünya üzerinde ulaştığımız her yerde, müşterilerimizin tercih ettiği markalar arasında yer almak ve her evde en az bir Ufi İç Giyim ürünü bulunmasını sağlamaktır. Ufi İç Giyim kaliteli ürünleri, makul fiyatlarla sunmayı amaç edinmiştir. Ufi İç Giyim dünyayı ve geleceği takip eden vizyonu ile küresel değişimleri, sosyal ve teknolojik çerçevede her zaman dikkatle takip ederek ürün gamını bu değişimlere uygun olarak geliştirmektir. Müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak ürünleri ortaya çıkarmak ve onları daima mutlu etmenin yollarını keşfetmenin hazzını yaşamak önceliklerimiz arasındadır. Çünkü biz şunu çok iyi biliyoruz. Müşterilerimiz olmasaydı Ufi İç Giyim olmazdı. Sağlam temeller üzerine oturttuğumuz altyapımızla, Türkiye’mizdeki gelişimimizi tamamladıktan sonra uluslararası arenada büyük ve saygı uyandıran bir marka olmaktır buna Eticaret te dahildir.

Firma:
Betpa Tekstil San. Tic. Lld. Şti
Website:
ufi.com.tr
Kategori:
İç Giyim
N11
ufi
Gitti Gidiyor
Ufi Magaza
Toptan & Bayilik
Ufiicgiyim.com
İnstagram
@Uficomtr
Santral:
0850 302 08 34
Whatsapp:
0530 735 92 72
E-Mail
info@ufi.com.tr
Share Project:

Ufi Vizyon

Dünya üzerinde ulaştığımız her yerde, müşterilerimizin tercih ettiği markalar arasında yer almak ve her evde en az bir Ufi İç Giyim ürünü bulunmasını sağlamaktır. Ufi İç Giyim kaliteli ürünleri, makul fiyatlarla sunmayı amaç edinmiştir. Ufi İç Giyim dünyayı ve geleceği takip eden vizyonu ile küresel değişimleri, sosyal ve teknolojik çerçevede her zaman dikkatle takip ederek ürün gamını bu değişimlere uygun olarak geliştirmektir. Müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak ürünleri ortaya çıkarmak ve onları daima mutlu etmenin yollarını keşfetmenin hazzını yaşamak önceliklerimiz arasındadır. Çünkü biz şunu çok iyi biliyoruz. Müşterilerimiz olmasaydı Ufi İç Giyim olmazdı. Sağlam temeller üzerine oturttuğumuz altyapımızla, Türkiye’mizdeki gelişimimizi tamamladıktan sonra uluslararası arenada büyük ve saygı uyandıran bir marka olmaktır.

Misyon

UFİ’yi tercih eden tüm müşterilerimize, bol çeşit, uygun fiyat, yüksek kalite ve en iyi hizmet sağlamak ve daima kaliteyi uygun fiyata giydirmektir. Müşterilerimizin kolay ulaşılabildiği bir marka olmak, hayal dünyalarına katkıda bulunmak ve Ufi İç Giyim ürünlerini kullanmanın ayrıcalığını yaşatmaktır.

Parekende Satış

Ufi mağazalarına giderek Parekende alışveriş yapabilirsiniz.
Adresi Göster

Online Alışveriş

Web sitemize gelerek Binlerce ürünler arasında beğendiklerinizi seçip sipariş verebilirsiniz Hemde kargo ücretsiz
Siteye Git

Toptan & Bayilik

Toptan ve bayilik işlemleri için adresimize gelerek veya arayarak bilgi alabilirsiniz.
Adresi Göster

Değerler

Temel Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Çalışmak
♦ Siz değerli müşterilerimiz için iyi, kaliteli ve doğruyu üretmek ve sunmak.
♦ Daima samimiyet.
♦ Daima en iyi hizmet.
♦ Daima en hızlı hizmet   Yaşadığımız ve Üretim Yaptığımız Topluma Değer Katmak.
♦ Etkin ve verimli çalışmak.
♦ Dürüst ve güvenilir olmak.
♦ İnsanlara ve hizmet ettiğimiz topluma saygılı olmak.

UFİ   Ucuz Fakat İyi

Hakkımızda Ne Düşünüyor ?

There are no secrets to success. It is the result of preparation,
hard work, and learning from failure.
– Paul Tournier

Ufi web sitesi

Ufi

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir