Harikalar Avm

H

2006 Yılında iki kişi ile aktif olarak ticarete başladığımız günden bu yana Harikalar AVM ailesi olarak sürekli aynı heyecan ve disiplinle çalışmalarımıza devam ettik, ediyoruz.

Şirketimiz İlk günden beri hedefinden şaşmadan mağazacılık sektöründe günden güne ilerleme sağladı. Şirketimiz kendi alanında ülke ekonomisinin lokomotifi olma yolunda önemli adımlar atmaktadır. Bu bağlamda Türkiye sınırlarını aşıp tüm dünya ülkelerine hizmet vermeyi planlamaktayız.

Züccaciye başta olmak üzere, Sofra ve Mutfak Gereçleri, Kitap, Kırtasiye,Deney ürünleri, Bujiteri,Takı-Saat çeşitleri, İç Giyim, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Güzellik Ürünleri, Epilasyon Aletleri, Oyuncak, Spor Malzemeleri, Havuz Ürünleri, Elektrik, Pil, Elektronik- Bilgisayar, TV Aparatları, Hoparlör ve ses sistemleri, Çevre Birimleri, Hırdavat, Dekorasyon, Temizlik, Cep Telefonu Aksesuarları, Playstation Aksesuarları, Hediyelik, Yüzlerce Çeşit Avize, Parti Ürünleri,Seyahat Ürünleri, Valiz, Çanta çeşitleri, Ev Tekstili, Çeyiz, Plastik, Kullan-at ürünler, Ambalaj ürünleri, Ofis Gereçleri, Bahçe ve Sulama Ürünleri, Anne ve Bebek Ürünleri, Oto Aksesuar ve Petshop evcil hayvanların gereçleri ile hizmet vermekteyiz.

Yönetim Kurulumuz ve değerli çalışma arkadaşlarımızla birlikte disiplin özveri ve heyecanımızı kaybetmeden ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Harikalar Pazarı Ticaret  kuruluşu olan e-ticaret markası harikalaravm.com ulusal boyutta hizmet verecek ve Pazar yeri formatında tedarikçi ve tüketiciyi ortak platformda buluşturan bir sistemdir. Birçok ürün kategorisinde tüketicinin ihtiyacına karşılık verecek şekilde tasarlanan site 2020 yılı itibariyle hayata geçmiştir.

Firma
Harikalar Pazarı Tic. Ltd. Şti
E-ticaret Sitesi
harikalaravm.com
Kategori
Süpermarket
GittiGidiyor
harikalaravm
Trendyol
harikalaravm
Hepsiburada
harikalaravm
ePttAvm
harikalaravm
Amazon
harikalaravm
ÇiçekSepeti
harikalaravm
Share Project:

Harikalar Avm Vizyon

harikalaravm.com olarak sadece bir e-ticaret sitesi olmanın dışında yenilikçi  ve fark oluşturan bakış açımız ile müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için değer katmak, beklentilerine ise; kaliteli, istikrarlı ve güvenli alışveriş ortamı sunmak ilk önceliğimizdir.
Kuruluşumuzdan bu yana kendimize hedef aldığımız “Aradığınız pekçok şeyin adresi ” portföyü için yeni alışkanlıklar edindirmek, farklı bakış açıları oluşturmak ve birebir kendisinin içinde olacağı, fikri ile katkı sunacağı bir platformda tedarikçi ve tüketiciyi buluşturmak ilk görevimizdir.

Misyon

Topluma ve bireye saygılı, ekonomik değerlere bağlı, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için değer oluşturan, güven veren, beğenilen ve en fazla tercih edilen E-ticaret şirketi olarak hizmet vermek.
Tüm alışveriş severleri harikalaravm.com’ da buluşturup, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde mutlu ve güvenli bir ortamın tek adresi olmak.

Parekende Satış

Ufi mağazalarına giderek Parekende alışveriş yapabilirsiniz.
Adresi Göster

Parekende Satış

Ufi mağazalarına giderek Parekende alışveriş yapabilirsiniz.
Adresi Göster

Online Alışveriş

Web sitemize gelerek Binlerce ürünler arasında beğendiklerinizi seçip sipariş verebilirsiniz Hemde kargo ücretsiz
Siteye Git

Toptan & Bayilik

Toptan ve bayilik işlemleri için adresimize gelerek veya arayarak bilgi alabilirsiniz.
Adresi Göster

Değerler

Temel Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Çalışmak
♦ Siz değerli müşterilerimiz için iyi, kaliteli ve doğruyu üretmek ve sunmak.
♦ Daima samimiyet.
♦ Daima en iyi hizmet.
♦ Daima en hızlı hizmet Yaşadığımız ve Üretim Yaptığımız Topluma Değer Katmak.
♦ Etkin ve verimli çalışmak.
♦ Dürüst ve güvenilir olmak.
♦ İnsanlara ve hizmet ettiğimiz topluma saygılı olmak.

Harikalar Avm

Hakkımızda Ne Düşünüyor?

There are no secrets to success. It is the result of preparation,
hard work, and learning from failure.
– G.Müdür: Nevzat İRTEM

harikalar999

Harikalar Avm Diyarbakır /Ofis Şubesi

Harikalar Avm Mardin Kızıltepe Şubesi

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir