Harikalar Avm

2006 Yılında iki kişi ile aktif olarak ticarete başladığımız günden bu yana Harikalar AVM ailesi olarak sürekli aynı heyecan ve disiplinle çalışmalarımıza devam ettik, ediyoruz.
Şirketimiz İlk günden beri hedefinden şaşmadan mağazacılık sektöründe günden güne ilerleme sağladı. Şirketimiz kendi alanında ülke ekonomisinin lokomotifi olma yolunda önemli adımlar atmaktadır. Bu bağlamda Türkiye sınırlarını aşıp tüm dünya ülkelerine hizmet vermeyi planlamaktayız.

harikalaravm

Harikalar Avm

Züccaciye başta olmak üzere, Sofra ve Mutfak Gereçleri, Kitap, Kırtasiye,Deney ürünleri, Bujiteri,Takı-Saat çeşitleri, İç Giyim, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Güzellik Ürünleri, Epilasyon Aletleri, Oyuncak, Spor Malzemeleri, Havuz Ürünleri, Elektrik, Pil, Elektronik- Bilgisayar, TV Aparatları, Hoparlör ve ses sistemleri, Çevre Birimleri, Hırdavat, Dekorasyon, Temizlik, Cep Telefonu Aksesuarları, Playstation Aksesuarları, Hediyelik, Yüzlerce Çeşit Avize, Parti Ürünleri,Seyahat Ürünleri, Valiz, Çanta çeşitleri, Ev Tekstili, Çeyiz, Plastik, Kullan-at ürünler, Ambalaj ürünleri, Ofis Gereçleri, Bahçe ve Sulama Ürünleri, Anne ve Bebek Ürünleri, Oto Aksesuar ve Petshop evcil hayvanların gereçleri ile hizmet vermekteyiz.

Yönetim Kurulumuz ve değerli çalışma arkadaşlarımızla birlikte disiplin özveri ve heyecanımızı kaybetmeden ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Harikalar Pazarı Ticaret kuruluşu olan e-ticaret markası harikalaravm.com ulusal boyutta hizmet verecek ve Pazar yeri formatında tedarikçi ve tüketiciyi ortak platformda buluşturan bir sistemdir. Birçok ürün kategorisinde tüketicinin ihtiyacına karşılık verecek şekilde tasarlanan site 2020 yılı itibariyle hayata geçmiştir.